Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWA30H60DFB
STGWA30H60DFB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWA30H60DFB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWA30H60DFB
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 44323 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWA30H60DFB Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44323 pcs Φύλλο δεδομένων STGW(T)30H60DFB
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 37ns/146ns εναλλαγή Ενέργειας 383µJ (on), 293µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Long Leads Σειρά HB
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 53ns Ισχύς - Max 260W
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
πύλη Χρέωση 149nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 600V 60A 260W Through Hole TO-247 Long Leads
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 120A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 60A