Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWA25H120F2
STGWA25H120F2
STGWA25H120F2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWA25H120F2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWA25H120F2
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT HB 1200V 25A HS TO247-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWA25H120F2 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT HB 1200V 25A HS TO247-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16936 pcs Φύλλο δεδομένων STGW25H120F2
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 25A Test Condition 600V, 25A, 10 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 29ns/130ns εναλλαγή Ενέργειας 600µJ (on), 700µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247-3 Σειρά -
Ισχύς - Max 375W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Αλλα ονόματα 497-15549-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 100nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 1200V 50A 375W Through Hole TO-247-3 Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 100A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 50A