Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWA25M120DF3
STGWA25M120DF3
STGWA25M120DF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWA25M120DF3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWA25M120DF3
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 1200V 50A 375W TO247
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWA25M120DF3 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 1200V 50A 375W TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11734 pcs Φύλλο δεδομένων STGW(A)25M120DF3
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 25A Test Condition 600V, 25A, 15 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 28ns/150ns εναλλαγή Ενέργειας 850µJ (on), 1.3mJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Long Leads Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 265ns Ισχύς - Max 375W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα 497-15136-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
πύλη Χρέωση 85nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 1200V 50A 375W Through Hole TO-247 Long Leads
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 100A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 50A