Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWA20M65DF2
STGWA20M65DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWA20M65DF2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWA20M65DF2
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT TRENCH 650V 40A TO247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWA20M65DF2 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT TRENCH 650V 40A TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58905 pcs Φύλλο δεδομένων STGWA20M65DF2
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A Test Condition 400V, 20A, 12 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 26ns/108ns εναλλαγή Ενέργειας 140µJ (on), 560µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Long Leads Σειρά M
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 166ns Ισχύς - Max 166W
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
πύλη Χρέωση 63nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 650V 40A 166W Through Hole TO-247 Long Leads
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 80A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 40A