Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWA15H120F2
STGWA15H120F2
STGWA15H120F2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWA15H120F2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWA15H120F2
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT HB 1200V 15A HS TO247-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWA15H120F2 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT HB 1200V 15A HS TO247-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21160 pcs Φύλλο δεδομένων STGW15H120F2
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 15A Test Condition 600V, 15A, 10 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 23ns/111ns εναλλαγή Ενέργειας 380µJ (on), 370µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247-3 Σειρά -
Ισχύς - Max 259W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Αλλα ονόματα 497-15547-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 67nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 1200V 30A 259W Through Hole TO-247-3 Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 60A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 30A