Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWA25S120DF3
STGWA25S120DF3
STGWA25S120DF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWA25S120DF3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWA25S120DF3
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 1200V 25A TO247-3L
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWA25S120DF3 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 1200V 25A TO247-3L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15480 pcs Φύλλο δεδομένων STGW(A)25S120DF3
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 25A Test Condition 600V, 25A, 15 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 31ns/147ns εναλλαγή Ενέργειας 830µJ (on), 2.37mJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247-3 Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 265ns Ισχύς - Max 375W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα 497-15628-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 80nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 1200V 50A 375W Through Hole TO-247-3 Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 100A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 50A