Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWA30H65FB
STGWA30H65FB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWA30H65FB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWA30H65FB
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 49990 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWA30H65FB Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49990 pcs Φύλλο δεδομένων Power Mgmt Guide BrochureSTGWA30H65FB
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 37ns/146ns εναλλαγή Ενέργειας 151mJ (on), 293mJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Long Leads Σειρά HB
Ισχύς - Max 260W Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 149nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 650V 60A 260W Through Hole TO-247 Long Leads Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 120A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 60A