Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWA40H65FB
STGWA40H65FB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWA40H65FB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWA40H65FB
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 33650 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWA40H65FB Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33650 pcs Φύλλο δεδομένων Power Mgmt Guide BrochureSTGW(T)40H65FB
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 40A Test Condition 400V, 40A, 5 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 40ns/142ns εναλλαγή Ενέργειας 498µJ (on), 363µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Long Leads Σειρά HB
Ισχύς - Max 283W Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 210nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 650V 80A 283W Through Hole TO-247 Long Leads Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 160A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 80A