Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS3L40S
STPS3L40S
STPS3L40S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS3L40S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS3L40S
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS3L40S Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 202464 pcs Φύλλο δεδομένων STPS3L40
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 500mV @ 3A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 40V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 497-4673-2 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 40V 3A Surface Mount SMC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 40V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A