Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS3L60RL
STPS3L60RL
STPS3L60RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS3L60RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS3L60RL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO201AD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1900 pcs3800 pcs5700 pcs13300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS3L60RL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO201AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 275027 pcs Φύλλο δεδομένων Diodes and Rectifiers Selection GuideSTPS3L60
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 620mV @ 3A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201AD
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AD, Axial
Αλλα ονόματα 497-7564-2
STPS3L60RL-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 60V 3A Through Hole DO-201AD
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 150µA @ 60V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A