Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS3L25S
STPS3L25S
STPS3L25S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS3L25S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS3L25S
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 25V 3A SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS3L25S Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 25V 3A SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102329 pcs Φύλλο δεδομένων STPS3L25S
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 490mV @ 3A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 25V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 497-3760-1 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 25V 3A Surface Mount SMC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 90µA @ 25V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A Χωρητικότητα @ VR, F -