Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS3L60SY
STPS3L60SY
STPS3L60SY
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS3L60SY με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS3L60SY
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS3L60SY Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 167089 pcs Φύλλο δεδομένων STPS3L60-Y
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 700mV @ 3A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Q Automotive
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 497-12333-2 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 60V 3A Surface Mount SMC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 55µA @ 60V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A
Χωρητικότητα @ VR, F - Αριθμός μέρους βάσης STPS3L60
Σχετικά προϊόντα
STPS3L60RL Image
  • Μέρος#:STPS3L60RL
  • Περιγραφή:DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO201AD
  • Σε απόθεμα:275027
STPS3L40S Image
  • Μέρος#:STPS3L40S
  • Περιγραφή:DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC
  • Σε απόθεμα:202464
STPS3L60S Image
  • Μέρος#:STPS3L60S