Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS3L60QRL
STPS3L60QRL
STPS3L60QRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS3L60QRL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS3L60QRL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO15
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs12000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS3L60QRL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 342960 pcs Φύλλο δεδομένων STPS3L60
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 620mV @ 3A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-15
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial
Αλλα ονόματα 497-12664-2
STPS3L60QRL-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 60V 3A Through Hole DO-15
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 60µA @ 60V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A