Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS3H100AFY
STPS3H100AFY
STPS3H100AFY
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS3H100AFY με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS3H100AFY
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD128
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS3H100AFY Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD128 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 356008 pcs Φύλλο δεδομένων STPS3H100AFY
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 840mV @ 6A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD128Flat
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101, ECOPACK®1
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-128
Αλλα ονόματα 497-17872-2
STPS3H100AFY-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SOD128Flat
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.5µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A