Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS3H100AF
STPS3H100AF
STPS3H100AF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS3H100AF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS3H100AF
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD128
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS3H100AF Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD128 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 760mV @ 3A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD128Flat
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SOD-128
Αλλα ονόματα 497-16921-1 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SOD128Flat
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.5µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A