Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGY40NC60VD
STGY40NC60VD
STGY40NC60VD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGY40NC60VD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGY40NC60VD
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 80A 260W MAX247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGY40NC60VD Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 80A 260W MAX247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13707 pcs Φύλλο δεδομένων STGY40NC60VD
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 40A Test Condition 390V, 40A, 3.3 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 43ns/140ns εναλλαγή Ενέργειας 330µJ (on), 720µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MAX247™ Σειρά PowerMESH™
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 44ns Ισχύς - Max 260W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα 497-6736-5
STGY40NC60VD-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 214nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 600V 80A 260W Through Hole MAX247™
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 80A Αριθμός μέρους βάσης STG*40NC