Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWT60H65DFB
STGWT60H65DFB
STGWT60H65DFB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWT60H65DFB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWT60H65DFB
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 650V 80A 375W TO3P-3L
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWT60H65DFB Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 650V 80A 375W TO3P-3L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35689 pcs Φύλλο δεδομένων STGW(T)60H65DFB
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 60A Test Condition 400V, 60A, 5 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 51ns/160ns εναλλαγή Ενέργειας 1.09mJ (on), 626µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 60ns Ισχύς - Max 375W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3
Αλλα ονόματα 497-14232-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
πύλη Χρέωση 306nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 650V 80A 375W Through Hole TO-3P
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 240A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 80A