Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWT40V60DLF
STGWT40V60DLF
STGWT40V60DLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWT40V60DLF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWT40V60DLF
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 80A 283W TO3P-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWT40V60DLF Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 80A 283W TO3P-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41197 pcs Φύλλο δεδομένων STGW(T)40V60DLF
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 40A Test Condition 400V, 40A, 10 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C -/208ns εναλλαγή Ενέργειας 411µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P Σειρά -
Ισχύς - Max 283W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3 Αλλα ονόματα 497-13772-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
πύλη Χρέωση 226nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 600V 80A 283W Through Hole TO-3P
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 160A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 80A