Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWT40V60DF
STGWT40V60DF
STGWT40V60DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWT40V60DF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWT40V60DF
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 80A 283W TO3P-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWT40V60DF Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 80A 283W TO3P-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40560 pcs Φύλλο δεδομένων STGW(T)40V60DF
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 40A Test Condition 400V, 40A, 10 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 52ns/208ns εναλλαγή Ενέργειας 456µJ (on), 411µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 41ns Ισχύς - Max 283W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3
Αλλα ονόματα 497-13771-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 226nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 600V 80A 283W Through Hole TO-3P Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 160A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 80A