Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWT80V60F
STGWT80V60F
STGWT80V60F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWT80V60F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWT80V60F
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 120A 469W TO-3P
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWT80V60F Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 120A 469W TO-3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11114 pcs Φύλλο δεδομένων STG(FW,W,WT)80V60F
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 80A Test Condition 400V, 80A, 10 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 60ns/220ns εναλλαγή Ενέργειας 1.8mJ (on), 1mJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P Σειρά -
Ισχύς - Max 469W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3 Αλλα ονόματα 497-15142-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 448nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 600V 120A 469W Through Hole TO-3P Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 240A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 120A