Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWT80V60DF
STGWT80V60DF
STGWT80V60DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWT80V60DF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWT80V60DF
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 120A 469W TO-3P
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWT80V60DF Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 120A 469W TO-3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17554 pcs Φύλλο δεδομένων STGW(T)80V60DF
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 80A Test Condition 400V, 80A, 5 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 60ns/220ns εναλλαγή Ενέργειας 1.8mJ (on), 1mJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 60ns Ισχύς - Max 469W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3
Αλλα ονόματα 497-14563-5
STGWT80V60DF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 448nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 600V 120A 469W Through Hole TO-3P Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 240A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 120A