Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > HC2K-P-DC12V
HC2K-P-DC12V
HC2K-P-DC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HC2K-P-DC12V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HC2K-P-DC12V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HC2K-P-DC12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5532 pcs Φύλλο δεδομένων HC Series Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) - Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 250VAC - Max Σειρά HC
Χρόνος αποδέσμευσης 50ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 50°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 3A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Latching, Dual Coil
πηνίο ισχύος 1.2 VA πηνίο Τρέχουσα 100mA