Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > HC2K-DC48V
HC2K-DC48V
HC2K-DC48V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HC2K-DC48V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HC2K-DC48V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V
Product parameter
Αριθμός μέρος HC2K-DC48V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4365 pcs Φύλλο δεδομένων HC Series Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 38.4 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) - Στυλ λήξης Plug In
εναλλαγή τάσης 250VAC - Max Σειρά HC
Χρόνος αποδέσμευσης 50ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 50°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 3A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 48VDC Coil Τύπος Latching, Dual Coil
πηνίο ισχύος 1.2 VA πηνίο Τρέχουσα 25.3mA