Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > HC2K-DC12V-F
HC2K-DC12V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HC2K-DC12V-F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HC2K-DC12V-F
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Product parameter
Αριθμός μέρος HC2K-DC12V-F Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4753 pcs Φύλλο δεδομένων HC Series Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) - Στυλ λήξης Plug In
εναλλαγή τάσης 250VAC - Max Σειρά HC
Χρόνος αποδέσμευσης 50ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 255-3638
HC2KDC12VF
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 50°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Socketable Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 3A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Latching, Dual Coil
πηνίο ισχύος 1.2 VA πηνίο Τρέχουσα 100mA