Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HC2LP-2R2-R
HC2LP-2R2-R
HC2LP-2R2-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HC2LP-2R2-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HC2LP-2R2-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
130 pcs260 pcs650 pcs
910 pcs1300 pcs3250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HC2LP-2R2-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34088 pcs Φύλλο δεδομένων HC2LP Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm) θωράκιση Unshielded