Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HC2LP-6R0-R
HC2LP-6R0-R
HC2LP-6R0-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HC2LP-6R0-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HC2LP-6R0-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 6UH 17A 4.6 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
130 pcs260 pcs650 pcs
910 pcs1300 pcs3250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HC2LP-6R0-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 6UH 17A 4.6 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30034 pcs Φύλλο δεδομένων HC2LP Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά HC2LP Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1163-2
HC2LP-6R0
HC2LP-6R0-ND
HC2LP6R0R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 300kHz Επαγωγή 6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.440" (11.18mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 6µH Unshielded Wirewound Inductor 17A 4.6 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 4.6 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 17A Τρέχουσες - Κορεσμός 16.5A