Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HC2LP-1R0-R
HC2LP-1R0-R
HC2LP-1R0-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HC2LP-1R0-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HC2LP-1R0-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1UH 33A 1.3 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HC2LP-1R0-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1UH 33A 1.3 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17134 pcs Φύλλο δεδομένων HC2LP Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά HC2LP Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1555-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 300kHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.440" (11.18mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Wirewound Inductor 33A 1.3 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.3 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 33A Τρέχουσες - Κορεσμός 42.5A