Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBJ15AE3
MASMBJ15AE3
MASMBJ15AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBJ15AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBJ15AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
180 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBJ15AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15682 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 15V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 16.7V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W