Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBJ16A
MASMBJ16A
MASMBJ16A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBJ16A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBJ16A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 16V 26V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
180 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBJ16A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 16V 26V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17859 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 16V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 26V Τάση - Ανάλυση (Min) 17.8V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W