Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBJ160A
MASMBJ160A
MASMBJ160A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBJ160A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBJ160A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 160V 259V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
180 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBJ160A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 160V 259V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15785 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 160V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 259V Τάση - Ανάλυση (Min) 178V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W