Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBJ14CA
MASMBJ14CA
MASMBJ14CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBJ14CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBJ14CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
167 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBJ14CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15691 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 14V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 23.2V Τάση - Ανάλυση (Min) 15.6V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Bulk