Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBJ14AE3
MASMBJ14AE3
MASMBJ14AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBJ14AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBJ14AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
180 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBJ14AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 18472 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 14V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 23.2V Τάση - Ανάλυση (Min) 15.6V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W