Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBJ150CAE3
MASMBJ150CAE3
MASMBJ150CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBJ150CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBJ150CAE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 150V 243V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
167 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBJ150CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 150V 243V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15570 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 150V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 243V Τάση - Ανάλυση (Min) 167V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Bulk