TLV27L1IDBVRG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TLV27L1IDBVRG4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TLV27L1IDBVRG4
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TLV27L1IDBVRG4 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98303 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V
Τάση - Είσοδος Offset 500µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
περιστροφής Rate 0.06 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Τύπος εξόδου Rail-to-Rail Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Προϊόν 160kHz