TLV27L2CDGKR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TLV27L2CDGKR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TLV27L2CDGKR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8VSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TLV27L2CDGKR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8VSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89946 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V
Τάση - Είσοδος Offset 500µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-VSSOP
περιστροφής Rate 0.06 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Τύπος εξόδου Rail-to-Rail Αλλα ονόματα 296-17057-2
TLV27L2CDGKRG4
TLV27L2CDGKRG4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός Κυκλωμάτων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Gain Bandwidth Προϊόν 160kHz Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP