TLV27L1IDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TLV27L1IDR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TLV27L1IDR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TLV27L1IDR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99302 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V
Τάση - Είσοδος Offset 500µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
περιστροφής Rate 0.06 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου Rail-to-Rail Αλλα ονόματα 296-12229-2
TLV27L1IDRG4
TLV27L1IDRG4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Gain Bandwidth Προϊόν 160kHz Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC