TLV27L1IDBVR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TLV27L1IDBVR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TLV27L1IDBVR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TLV27L1IDBVR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82910 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V
Τάση - Είσοδος Offset 500µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
περιστροφής Rate 0.06 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Τύπος εξόδου Rail-to-Rail Αλλα ονόματα 296-12228-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Gain Bandwidth Προϊόν 160kHz Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5