TLV27L1CDBVR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TLV27L1CDBVR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TLV27L1CDBVR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TLV27L1CDBVR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103284 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V
Τάση - Είσοδος Offset 500µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
περιστροφής Rate 0.06 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Τύπος εξόδου Rail-to-Rail Αλλα ονόματα 296-46354-6
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Gain Bandwidth Προϊόν 160kHz Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5
Τρέχουσες - Προμήθεια 7µA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 400µA
Τρέχουσες - Bias Είσοδος 1pA Ενισχυτής Τύπος General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:TLV2785ID
  • Κατασκευαστές:N/A
  • Περιγραφή:IC OPAMP GP 8MHZ RRO 16SOIC
  • Σε απόθεμα:5176
  • Μέρος#:TLV27L1CD
  • Περιγραφή:IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC
  • Σε απόθεμα:84836
  • Μέρος#:TLV27L1CDBVRG4