TLV27L1CD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TLV27L1CD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TLV27L1CD
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
675 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TLV27L1CD Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84836 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V
Τάση - Είσοδος Offset 500µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
περιστροφής Rate 0.06 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου Rail-to-Rail Αλλα ονόματα 296-34467-5
TLV27L1CD-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Gain Bandwidth Προϊόν 160kHz Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC