Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTKM50R-50H
PTKM50R-50H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTKM50R-50H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTKM50R-50H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος PTKM50R-50H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13731 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.625" Dia (15.87mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTKMR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTKM50R-50H BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 50µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 35 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 35 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.93A Τρέχουσες - Κορεσμός 700mA