Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTKM50R-40SM
PTKM50R-40SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTKM50R-40SM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTKM50R-40SM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 50UH 1.9A 110 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PTKM50R-40SM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 50UH 1.9A 110 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10274 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M-SM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTKMR-SM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα PTKM50R-40SM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 50µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 13MHz
Λεπτομερής περιγραφή 50µH Shielded Toroidal Inductor 1.9A 110 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 110 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.9A Τρέχουσες - Κορεσμός 560mA