Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTKM500R-894H
PTKM500R-894H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTKM500R-894H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTKM500R-894H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PTKM500R-894H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11345 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.300" Dia (33.02mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTKMR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTKM500R-894H BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 500µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.51mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 800kHz
Λεπτομερής περιγραφή 500µH Shielded Toroidal Inductor 3.4A 131 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 131 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.4A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.4A