Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTKM50R-894H
PTKM50R-894H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTKM50R-894H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTKM50R-894H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος PTKM50R-894H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13685 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.300" Dia (33.02mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTKMR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTKM50R-894H BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 50µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.51mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 4MHz
Λεπτομερής περιγραφή 50µH Shielded Toroidal Inductor 9.9A 16 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 16 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 9.9A Τρέχουσες - Κορεσμός 4.2A