Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTKM75-121H
PTKM75-121H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTKM75-121H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTKM75-121H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος PTKM75-121H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11858 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.820" Dia (20.83mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTKM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTKM75-121H BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 75µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3MHz
Λεπτομερής περιγραφή 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 45 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 45 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.9A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.8A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:PTKM75-121
  • Κατασκευαστές:API Delevan