Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTKM50R-59VM
PTKM50R-59VM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTKM50R-59VM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTKM50R-59VM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PTKM50R-59VM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7839 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF_PTKM-VM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTKMR-VM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTKM50R-59VM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 50µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.175" (29.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 50µH Shielded Toroidal Inductor 6.9A 22 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 22 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.9A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.3A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:PTKM50R-59
  • Κατασκευαστές:API Delevan