VEH90PS24
VEH90PS24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VEH90PS24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VEH90PS24
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VEH90PS24 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2426 pcs Φύλλο δεδομένων VEH Series, 90 W Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.816 lb (370.13g)
Τάσης - Έξοδος 24V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.24" L x 2.28" W x 1.19" H (133.0mm x 58.0mm x 30.3mm) Σειρά VEH90 (90W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 90W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin
Αλλα ονόματα 1470-2324 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C6
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 24V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.75A
καλώδιο Μήκος 48" (1.22m) εγκρίσεις -