VEH20US18
VEH20US18
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VEH20US18 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VEH20US18
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 20W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VEH20US18 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8783 pcs Φύλλο δεδομένων VEH Series, 20 & 40 W Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.375 lb (170.1g)
Τάσης - Έξοδος 18V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.90" L x 1.65" W x 1.22" H (99.0mm x 42.0mm x 31.0mm) Σειρά VEH20 (20W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 20W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Αλλα ονόματα 1470-2313 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 18V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.11A καλώδιο Μήκος 48" (1.22m)