VEH20US48
VEH20US48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VEH20US48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VEH20US48
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VEH20US48 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8144 pcs Φύλλο δεδομένων VEH Series, 20 & 40 W Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.375 lb (170.1g)
Τάσης - Έξοδος 48V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.90" L x 1.65" W x 1.22" H (99.0mm x 42.0mm x 31.0mm) Σειρά VEH20 (20W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 20W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Αλλα ονόματα 1470-2315 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 48V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 420mA
καλώδιο Μήκος 48" (1.22m) εγκρίσεις -