VEH150PS12
VEH150PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VEH150PS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VEH150PS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
18 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VEH150PS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1337 pcs Φύλλο δεδομένων VEH Series, 150 W Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 1.6 lbs (725.7g)
Τάσης - Έξοδος 12V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.85" L x 2.91" W x 1.65" H (174.0mm x 74.0mm x 42.0mm) Σειρά VEH150 (150W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 150W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin
Αλλα ονόματα 1470-2307 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 350mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 12V 150W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12.5A
καλώδιο Μήκος 47.2" (1.20m) εγκρίσεις -