VEH40US12
VEH40US12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VEH40US12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VEH40US12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VEH40US12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6348 pcs Φύλλο δεδομένων VEH Series, 20 & 40 W Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.62 lb (281.23g)
Τάσης - Έξοδος 12V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.21" L x 1.85" W x 1.19" H (107.0mm x 47.0mm x 30.1mm) Σειρά VEH40 (40W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 40W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Αλλα ονόματα 1470-2317 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 12V 40W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.33A
καλώδιο Μήκος 48" (1.22m) εγκρίσεις -